Mobil

HTC Raider 4G Özellikleri, İncelemesi

HTC, cep telefonu piyasasına yaptığı hızlı giriş ve Android işletim sistemi ile olan birlikteliğini pekiştirmek üzere HTC Raider 4G modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 4.5 inç ekranı ve qH çözünürlüğü bulunan HTC Raider 4G modeli HTC Rhyme modeli sonrasında HTC Raider 4G adlı modelin tanıtımını gerçekleştirdi.

12.8 cm x 6.7 cm x 1.12 cm ebatlarında olan bu telefonun ağırlığı ise 163.8 gram. Tabii ki bu ağırlığa batarya da dahil… LTE teknolojisinin desteklendiği HTC Raider 4G modeli ile 100 Mbit’e varan yükleme ve 50 Mbit’e varan gönderme hızı ile kullanıcılarını mükemmel bir hız deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Qualcomm’un 1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisini ve 1GB ram’i bulunan HTC Raider 4G modelinin hafızası ise 16GB. 540 x 960 piksel çözünürlüğünde, 4.5 inçlik bir ekranı bulunan modelde 8 MP ana kamera ve 3G ile görüntülü konuşma gerçekleştirmek için 1.3 MP’lik bir arka kamera bulundurmakta… 1080p video kaydı da yapabilen Raider 4G’nin bataryası ise 1620 mAh özelliğine sahip. Diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi bu modelde de kullanıcılar batarya performansından memnun kalmayacak gibi görünüyor.

HTC Raider 4G çıkış tarihi ve HTC Raider 4G fiyatı henüz belli olmasa da, açıklandığında sitemiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Tagged , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.