Site Araçları, Web, Wordpress

Android ile WordPress sayfalarınızı düzenleyin

Android birçok konuda artık topu eline almak istiyor. Marketi ve ürünleri ile bir hayli kullanıcıyı yakalamış durumda. WordPress yeni sürümleri ile artık daha aktif olarak kullanılmayı hedefliyor.

Birçoğumuz android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanıyoruz. Bu telefonlara android marketten indireceğiniz bir uygulama sayesinde telefonunuzdan sitelerinizi kontrol edebilecek ve düzenleyebileceksiniz. Bir blog yazarı iseniz artık okurlarınıza daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Örneğin bir seyahatte laptok kullanmak zor oluyor. Her ne kadar internet olsa da kasvetli bir olay. Ancak telefondan bu işleri halletmek oldukça kolay ve keyifli olacaktır.

Uygulamanın ekran görüntüleri

Uygulamanın youtube üzerinden tanıtım videosu (ingilizce)

Benim çok hoşuma gitti. Henüz kullanmadım fakat ilk fırsatta kullanacağım. Kullanan arkadaşlar yorumları ile konumuzu renklendirebilirler. Bir de siz göz atın. Eminim beğenecek ve android uyumlu telefonunuz varsa hiç vakit kayvetmeden deneyeceksiniz. Markette bulunan yazılım bu arada kendini de epey geliştirdi. Şu an program 2.0 sürümünde. Bir de ufak açıklama var wordpress kurulu sitelerinizin wp 3.0 ve üzeri scripte sahip olması gerekiyor. Güncellemeleri zaten takip ettiğinize göre sadece denemek kalıyor. Umarım faydalı olacaktır.

Android markette programa göz atmak ve indirmek için burayı tıklayınız!

Tagged ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.