Blogger, Temalar

Photo – Gallery – Video temaları (Blogger templates)

WordPress bu sürekli yukarı taşınırken blogger da geri durmuyor. Blogger da birçok kullanıcısı ile birlikte birçok başarılı temaya imzasını atıyor. İşte onlardan oluşan güzel temaları sizler için bir araya getiriyoruz. Blogger templates ile birçok blogger kullanıcısı yeni galeri temalarını edinecek.
Blogger temaları da wordpress gibi birçok şekle sokulabiliyor. Bu yazımızda özellikle blogger video temaları, foto galeri (photo gallery) temaları şeklinde olacak. Umarım beğeneceğiniz temaları seçmişizdir. Belki bazılarınız bu temaları daha önce denedi. Onlara da şunu ekleyelim. Bu temalardan bazıları eski temalar fakat bir dizi güncelleme geçirdiler. Kod yapıları sanırım biraz daha düzenlendi. Görsel manada pek bir değişiklik yok fakat kod yapıları biraz daha güncel. Haydi blogspot‘cular şimdi temalara bir göz atalım.

WordPress’ten blogger’a tema geçişleri de son hız devam ediyor. Bunları da sonraki tema paylaşımlarımızda yapalım. Takip etmeye devam…

MyFolio blogger templates

myfolio blogger template screen
MyFolio 3 sütun, galeri tarzı, altbilgi sütunlar, Blogger için özel tasarım, yuvarlatılmış köşeler, photologs için mükemmel bir basit görünüyor ve vintage tarzı ile ücretsiz bir blogger şablon.

DEMO | İndir / Download

SimpleVideoblog blogger template

SimpleVideoblog, boş reklam alanları, altbilgi sütunları ve mesajların küçük galeri tarzı, photoblogs için mükemmel bir minimalist ve 2 sütunlu ücretsiz blogger şablondur.
SimpleVideoblog blogger template screen

DEMO | İndir / Download

Gallery Hex blogger template

Galeri Hex 2 sütunlu photoblogs, Blogger için özel tasarım, reklam için yer, küçük twitter destek ve mesajlar ücretsiz bir blogger şablonu, sağ kenar çubuğu ve galeri tarzı.
Gallery Hex blogger template screen

DEMO | İndir / Download

Box Office blogger template

Box Office, 2 sütun, sağ kenar çubuğu, galeri tarzı photobloglar için güzel seçim, mesajları küçük ve vintage tarzı ile WordPress’ten uyarlanmış ücretsiz bir blogger şablonu.
Box Office blogger template screen

DEMO | İndir / Download

Blogger Store blogger template

Blogger Store 2 sütun ile ücretsiz bir premium blogger şablon, sağ kenar çubuğu, galeri tarzı, web 2.0 tasarım, taze bir görünüm, köşeleri yuvarlatılmış, Blogger için özel tasarım, reklam yerleşimi, slayt gösterisi ve twitter destek yer için ayrılmış yer. Diğer bir mana ile blogger alışveriş sitesi teması. Yani blogger eticaret teması. Bu şekilde kullanmayıp gallery tarzı kullanılabilir.
Blogger Store blogger template screen

DEMO | İndir / Download

Photo Gallery Dark blogger template

Foto Galeri Koyu renkli ve 4 sütunlu tema. Mesajların küçük galeri tarzı, özel tasarım ile birlikte ücretsiz ve şık bir blogger şablon.
Photo Gallery Dark blogger template screen

DEMO | İndir / Download

Tagged , , , , ,

4 thoughts on “Photo – Gallery – Video temaları (Blogger templates)

  1. teşekkürle vermiş oldugunuz yararlı bilgilere ve tum desteginize.ben Blogger Store blogger template yi vermiş oldugunuz linkten indirdim hemde ucretsiz. teşekkürler. yalnız bu templateyi kendi blogspot.com adresli siteme nasıl adepte edebilirim. yani bunu nasıl kullanabilirim. ister burda ister mailime bu konu hakkında ki bilgilerinizi benimle paylasırsanız mutlu olurum. herşey için tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.