Genel, İşe Yarar Bilgiler

Godaddy promosyon kodu ile domain ve hosting almak

Domain birçok webmaster için önemli bir konudur. Hemen ilk cümleye bakarak tabiki önemlidir dediğinizi duyar gibiyim. Fakat buradaki bahsettiğim domain olayı 1 siteniz var ve ona ait olan domain değil elbetteki. Bazı webmasterlar iyi bilirler ki domain sayısı bir müddet sonra epey artış gösterecektir. Birçok konuda seo çalışmaları için, ana sitelerini desteklerler veya da yeni sektöre adım atarlar.

Bu şekilde birçok domaine ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç belli bir süre sonra büyük bir külfet olarak karşımıza çıkacaktır. Bunun sebebi de yeni seneye giren domainlerin uzatılması yani yeniden ücretlerinin ödenmesidir. Süre uzatmada veya ilk alıştaki indirimler nedeniyle webmasterlar domain şirketlerini iyi analiz etmeli, uygun fiyatının yanı sıra desteğinin ve güvenilirliğinin de oldukça üst seviyede olmasına dikkat etmelidirler.

Biz bu yazımızda alan adı kaydetme sitelerinin dünyaca önde gelenlerinden Godaddy ve godaddy indirimlerinden bahsedeceğiz. Eminim ki bu aşamada da birçok arkadaşımız indirimleri yakından takip ediyorlardır. Bu indirimleri gidip google üzerinden Godaddy promosyon kodu veya biraz daha ayrıntılı olsun, hatta benim biraz da ingilizcem var diyenler çıkıp bunu Godaddy promo code şeklinde arayacaklardır.

Endişe etmeyin biz sizin yerinize aradık ve bu konuyu ayrıntılı ele alan birkaç site bulduk.

http://domainpromocodes.com/promo-codes/Godaddy-Turkiye/ (Türkiye’ye özel hazırlanmış)
http://livecodes.blogspot.com/ (ingilizce anlatıma sahip promosyonlar)

Godaddy promo code, promosyon ve indirim şifreleri

Yazımızda her nekadar domain indirimlerinden bahsettiysek de bu sitelerle godaddy üzerinden indirimli hosting için de kodlar bulabilmeniz mümkün olacaktır. Biraz incelediğimizde bile birçok indirim kodunu hemen görebiliyoruz. Hatta buyrun promosyon kodlarından bazıları şu şekilde:

7.99$ a .Com Domain kaydedin
cjc799chp
Tüm domain ve hosting alımlarında , her türlü alımlarda %10 indirim
cjcchp10
Hosting alımlarınızda %20 indirim
cjcchp20
30$ ve üzeri alımlarınızda 5$ indirim
cjcchp30
50$ ve üzeri alımlarınızda 10$ indirim
cjcchp50
75$ ve üzeri alımlarınızda %15 indirim
cjcchp75
Godaddy hosting kampanyası , ilk 3 ay sadece 1.99$ a
cjc199hstg

Alan adı kaydettirmek ve bunların takibini kolay ve düzenli yapabilmek çok önemli bir iştir. Webmasteri uğraştırmadan, birçok konuda desteği çabuk anlaşılır bir şekilde verebilmelidir. Godaddy genel itibari ile ingilizce hizmet veren bir şirket olmasına rağmen bu konuda başarılı olduklarını söylememe gerek yok. Kullanmak için de iyi seviyede ingilizce bilmeye gerek yoktur. Ufak tefek özelliklerini çok rahat kullanabilirsiniz. Biraz ayrıntılı işlemler yapayım derseniz de google translate ile işinizi çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Zaten birçok internet sitesinde bile yaşayabileceğiniz sorunların cevapları daha önceden yazılmıştır. Bu kaliteli hizmeti yazımızda bahsettiğimiz siteler üzerinden ulaşabileceğiniz indirim kodları ile daha ucuza yaşayabilirsiniz.

Tagged , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.