Site Araçları

KISSinsights – Ücretsiz Online Anketler, Müşteri Geri Dönüşleri, Anket Yazılım Aracı (Webmaster Araçları)

KISSinsights (Free Online Surveys, Customer Feedback & Survey Software Tool), online anket konsunda farklı yaklaşımlar sunuyor. Kullanıcılarınızın geri dönüşlerinde analitik yapısı ile güzel bir çözüm olarak göze çarpıyor. Bu araç anketinizdeki soruları dikkat çekmeden güzel bir slide şeklinde kullanıcılarınıza sunar ve bu şekilde çok daha hızlı sonuca ulaşılmasını sağlar. Bu şekilde de kullanıcılarınız ankette fazla vakit kaybedip sıkılmazlar.

Aracın ücretsiz versiyonu var fakat sadece 30 soruya kadar izin veriyor. Daha fazla soru yazmanıza “ücretsiz” sürüm izin vermiyor. Kullanılan yazılım türüne baktığımızda hızlı olması açısından javascript tercih edilmiş.

KISSinsights aracına baktığımızda dünyaca ünlü Groupon gibi büyük web şirketlerinin kullandığını görüyoruz. Doğru soruları, doğru hedef kitleye ulaştırabilmek için birçok yönü bulunuyor. Hedeflemeler, filtrelemeler, hedef kitle analizleri yapıyor. Analitik sonuçlar tüm olarak bakıldığında garantili sonuçlarla karşılaşılamayabilir. Fakat kullanıcılarınız açısından, dürüst, samimi geribildirim getireceğini görebilirsiniz. Maalesef Türkçe desteği henüz bulunmuyor. Bu başarılı araç mutlaka Türkçe olarak da ileriki günlerde kullanıma açılacaktır. Aracın ücretli üyeliklerine baktığımızda pahalı gelebilir fakat doğru web siteleri kullandığında geri dönüşler sağlanır ve pahalı gelmez.
KISSinsights (Free Online Surveys, Customer Feedback & Survey Software Tool online anket aracı

Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.