Blogger, Temalar

TravelPro Blogger Template

TravelPro blogger teması ile her ne kadar travel yani tatil/turizm içerikli siteleriniz için ideal gibi görünse de aslında şöyle biraz alıcı gözle baktığımızda genelblog ve sağlık kategorileri içinde gayet uygun bir tema.

Çok sade ve kullanışlı bir tasarımı var. Kullanıcılarınızı çok yormadan ve hedefe daha çabuk ulaştırabilmeniz mümkün. Zaten özellikle google da ziyaretçilerinizin içeriklerinize çok rahat ulaşabilmesini ve sayfa içinde rahat dolaşabilmesini istiyor. İşte bu tema o aranan tema olmaya aday gibi görünüyor.

Temayı farklı kategoriler için değerlendirmek istediğinizde arka plan resmini düzenlemeniz ve kategoriniz ile alakalı bir resim koymanız da önemli tabiki. Fakat bunu yapmak çok zor bir iş değil. Resmin kaynağını bulun, blog yönetim panelinizden bu url’yi aratarak yeni bir resmin url’si ile değiştirin, hepsi bu kadar.

TravelPro Blogger Tema Özellikleri

Şablon yazarı: PBTemplates
Tasarımcı: New WP Themes
Kısa Açıklama: TravelPro 2 sütunlu, sağ kenar çubuğu (sidebar), yuvarlatılmış köşeler, slayt gösterisi, sosyal paylaşım simgeleri, post thumbnail özelliği ile ana sayfada konu resmi gösterme, sekmeler ve açılan menü ile WordPress’ten uyarlanmış ücretsiz bir blogger şablonudur. Doğa, genel blog, sağlık ve seyahat kategorilerindki bloglar için güzel ve sade tasarım.
PREVİEW / DEMODOWNLOAD / İNDİR

Tagged , , ,

1 thought on “TravelPro Blogger Template

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.