Web

En iyi Yerli Torrent Siteleri Hangileri

Öncelikle torrent nedir ne işe yarar tüm merak edilenler hakkında yazımıza bakabilirler. Torrentin ne olduğunu bilenler ve nasıl kullanılacağını anlayanlar için en iyi yerli torrent sitelerini paylaşıyoruz. Türkçe paylaşım siteleridir ve Türkçe içerik bulmanın daha mümkün olduğu sitelerdir. Bu nedenle yerli torrent siteleri daha çok takip edilir.

Tabii burada da en çok üyenin bulunduğu en çok paylaşımın yapıldığı torrent sitesinin kullanılması önemlidir. Çünkü paylaşımın az olduğu torrent sitelerinde hız ne düşük olur. Az kişinin bulunduğu torrent sitelerinde paylaşılan içerik de daralır. Dünya üzerinde yaygın çok büyük torrent siteleri bulunuyor ve Türkiye’deki lerden kat kat daha hızlı veri transferi yapabilirsiniz. Ancak daha önce de söylediğim gibi yerli içerik bulma adına yerli torrent siteleri kullanmak daha mantıklı. Çünkü genelde Türk kullanıcılar dünyaca büyük torrent sitelerinde paylaş ama çok fazla önem vermiyorlar. ancak aradığınız Bir yabancı diziyi veya yabancı bir film veya yabancı bir içerise mutlaka daha büyük torrent siteleri kullanmanız faydanıza olacaktır.

En iyi Yerli Torrent Siteleri

İndir ve kaç olmasın diye yerli torrent siteleri üyelik esasına dayanır. Hatta üyeler arasında bir puanlandırma sistemi uygulanır. öyle olunca da daha dikkatli indirme ve diğer kullanıcıları da düşünme adına yükleme yapılır. Yani seed işlemi artar.

Şimdi en iyi yerli torrent sitelerini sıralayalım. (2020 yılı güncel siteler)

En iyi Yerli Torrent Siteleri

Tek tek siteler özelinde inceleme gereği duymuyorum. Çünkü hepsine girip üye olabilirsiniz. Tabi üye alımları açıksa ve davetiyesiz kabul ederlerse. Hepsine üye olduktan sonra torrent olarak dowload etmek istediğiniz içerik her ne ise onu girip hepsinde tek tek aramanız gerekiyor. Dolayısı ile aradığınıza karşılık veren torrent sitesi hangisiyse sizin için en iyi yerli torrent siteleri seçimine karşılık gelen odur. Sonra da, eğer birkaç tanesinde bulursanız aynı içeriği bu defa hangisinde bu içeriği seeding eden paylaşan var buna bakmanız lazım. Seeding sayısı ne kadar yüksek olursa o dosyayı o kadar hızlı indirebilirsiniz. Küçük dosyalarda çok önemli gibi görünmese de yüksek boyuttaki paylaşımlarda hız herşeydir.

  • Turktorrent.us
  • Turkseed.com
  • Torrenthane.com
  • Torrentoyunindir.com
  • BitTurk.net
  • TurkSeed.com
  • Fulltorrentoyunindir.net
  • Torrent-oyun.com
  • Letseed.net
Tagged , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.