Adsense, Genel, Nasıl yapılır?

Adsense Hesabım Çalındı

Adsense hesabım çalındı, adsense hesabıma erişemiyorum, Adsense hesabıma giriş yapamıyorum…

Eğer sorununuz yukarıdakilerden biri ise bu yazıda bütün cevapları bulacaksınız. Adsense hesap çalınması son günlerde çok moda olmuş bir vaka ve bir türlü önüne geçilemiyor.

Eğer siz Adsense hesabınızı kaybettiyseniz ve ya çaldırdıysanız bu yazıyı okumaya devam edin. Eğer Adsense hesabınız çalınmadıysa ancak çalınmasının önüne geçmek istiyorsanız size vereceğimiz adımları uygulamanız sayesinde Adsense hesabınız çalınmayacaktır.

Adsense hesabımı çaldırmak istemiyorum.

Eğer bunu gerçekten istemiyorsanız şu adımları takip edin.

  • Kesinlikle çok güvenli ve mümkünse premium bir güvenlik yaılımı alın.
  • Ve en önemli madde; Eğer bu yazıyı okuyorsanız aşağıdaki bilgilerinizi hemen bir kağıt kalem çıkarıp kaydedin. Emin olun çok çok işe yarayacak.

Öncelikle Adsense hesabınıza girin ve çıkardığınız kağıt kaleme aşağıdaki mavi ile yazılan bilgilerin karşılıklarını Adsnese hesabınız vasıtasıyla yazın.

Ad: *E-posta Adresi: *(E-posta onayının gönderileceği)AdSense Giriş E-postası:Adres Satırı 1:(35 karakterle sınırlıdır)Adres Satırı 2:İlçe:

Eyalet, İl veya Bölge:

Zip veya Posta Kodu:

Ülke:

Yayımcı No:ör. ca-pub1234567890123456 [?]
AdSense’e kaydolmak için kullandığınız web sitesi URL’si:

AdSense hesabınızın oluşturulduğu tarih:

Son ödemenizin tarihi: (bunu sürekli güncel olarak bir köşeye yazın)

Son ödemenizin tutarı: (bunu sürekli güncel olarak bir köşeye yazın)PIN kodunuz:PIN kodunuzu aldığınız tarih:3. Yayıncı kimliğinizi içeren ilk üç URLURL:

URL:

URL:
Bu kağıda yazdığınız bilgiler hesabınızı doğrulamada kullanılacak. Tekrar söylüyorum eğer bu yazıyı okuyorsanız bunları yapmadan geçmeyin!

Adsense Hesabım Çalındı

  • Adsense hesabınız çalındıysa ve yukarıdaki bilgileri hatırlıyorsanız bu bilgileri ŞU sayfadan Google yetkililerine gönderin, sorununuzu bildirin ve cevabı beklemeye başlayın.
  • Eğer bunların hiçbirinden sonuç alamadıysanız artık bilgisayar başında yapabileceğiniz pek bir şey kalmadı demektir. Geç olmadan savcılığa şikayet duyurunda bulunmanız sizi biraz uğraştıracaktır ancak en doğru ve en kesin yöntemde budur. Fakat yukarıdaki adımları okumadan bunu yapmanızı önermiyoruz.
Tagged , , ,

1 thought on “Adsense Hesabım Çalındı

  1. arkadaşlar benim adsense hesabım dün çalındı ve şifrem değiştirilniş doğrulama kodu göndermek için telefon ve e posta değiştirilmiş bu adsense hesabımda bu ay 1323 dolar birikmişti bu ay sonunda yatacaktı bu adsense şirfenin sıfırlaması hakkında bana kim yardımcı olursa 1000 dolarını bana yardım eden kişiye vereceğim bana ulaşmanız için telefon numaram 05316989271 lütfen bana yardımcı olun 1000 dolar vereceğim bana yardım eden kişiye cevap bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.