Wordpress

WordPress Kurumsal Site Teması

WordPress, gerek esnetilebilen alt yapısı, gerekse eklentileri sayesinde birçok sektörde kullanılabilen bir hazır sistem olarak hazır sistemlerin içinde en çok kullanılan ve en popüleri olarak öne çıkıyor.

WordPress kullanılan sektörler arasında oyun siteleri, haber siteleri ve hatta kurumsal siteler bile gelmekte. Hâl böyle olunca, özellikle bu üç alandaki web sitesi sahipleri siteleri için wordpress temaları ve eklentiler çok fazla arananlar arasında öne çıkıyor.

Özellikle kurumsal tema arayanların işine yarayacak bir temadan bahsetmek istiyoruz: Tasarımı ve CSS düzenlemeleri Hakan Çamoğlu, geliştirmesi ise khaos tarafınan yapılan wordpress kurumsal teması.

Özellikle ürün tanıtımı yapmak istiyorsanız veya firmanıza web sitesi yapmak istiyorsanız bu tema tam size göre. Ayrıca eklenti veya ayar yapmanıza gerek duymayacağınız bu tema, aslında halihazırda tasarlanmış bir kurumsal web sitesinin wordpress’e dökülmüş hali.

Temada ayrıca manşet kısmının bulunuyor olması, özellikle kurumsal siteler için daha kullanışlı bir hale gelmiş olmasını sağlıyor. Manşet sayısı varsayılan olarak 10 adet belirlenmiş fakat manset.php dosyasını kullanarak bu sayıyı arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

wordpress kurumsal tema

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Öte yandan, temada cufon özelliği de kullanıldı ki bu özellikten blogumuzdan daha sonra bahsedeceğiz.

Temayı kullanmayı düşünürseniz ve kullanmaya başlarsanız, tema ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

WordPress Kurumsal Temasını indirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

WordPress Kurumsal Tema İndir

Tagged , , ,

6 thoughts on “WordPress Kurumsal Site Teması

  1. hocam benim de bi video sitem var.. ama videoların altına embed kodu eklemek istiyorum.. dailymotion gibi.. hani ordan herkes videoyu sitelerine ekleyebilsin ama altında da benim sitemin ismi yazsın gibi.. videoları embedle değil linkle çekiyorum nasıl yapabilirim fikriniz var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.