Genel

Android Paramanya Oyunu

Eğer eskiden beri Monopoly oynamayı seviyorsanız Paramanya uygulaması tam da size göre. Oyun hem Monopoly’nin kurallarını içeriyor ayrıca içerisinde oyuna heyecan katacak birçok öğe de bulunuyor.

Online olarak oynanabilen oyun Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyun içerisinde satın alma olsa da buna çok da gerek kalmıyor çünkü oynadıkça hediyeler kazanıyorsunuz ve bu hediyeler şimdilik oldukça yeterli. İlerleyen zamanlarda oyuncu sayısı arttıkça hediyelerde kısıtlama olur mu bilinmez ama şu anda bir odaya girdiğinizde maksimum 1 dakika içerisinde oyun başlıyor.

Rastgele oyuncularla oynayabileceğiniz gibi Facebook girişi sayesinde kendi arkadaşlarınızla da hemen bir masa yaratabiliyorsunuz.

Paramanya Nasıl Oynanıyor?

Monopoly kurallarının hepsinin geçerli olduğu oyunda en başta bir karakter seçiyorsunuz. Oyunları kazandıkça altın ve elmas kazanıyorsunuz bu madenlerle de karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Karakterinizi geliştirmek size birçok avantaj sağlayabiliyor, her turda daha fazla maaş, daha fazla çift zar gelme olasılığı, kiraları daha az ödeme bunlardan sadece birkaçı.

Oyun içerisinde birçok harita ve karakter bulunuyor. Haritalar değiştikçe şehir isimleri ve evlerin tasarımları da değişiyor. Fiyatları aynı olsa da rastgele seçeneğini seçtiğinizde oyun sizi başlamaya en yakın odaya atıyor. 2, 3 ve 4 kişiyle oynanabilen oyunda tur sınırı bulunuyor.

Oyunda Şans Kutucukları Heyecanı İkiye Katlıyor

Şans kutucuklarının üzerine gelen oyuncu bir kart seçiyor ve üzerinde yazan şeyi uygulamakla yükümlü oluyor. İyi şans olduğu gibi kötü şans kartları da bulunuyor ve bu kartlar sizi iflasa kadar götürebiliyor.

Şu ana kadar Play Store’da 500 binin üzerinde indirilmesi bulunan oyun yapılan güncellemelerle çok daha eğlenceli bir hale gelecektir.

Tagged ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.