Genel, Mobil

Android En İyi Masa Tenisi Oyunu

Bu yazımızda sizlerle Play Store’da bulunan en iyi masa tenisi oyununu paylaşacağız. Virtual Table Tennis hem fizik kurallarına uygunluğu hem de oynanma akışı bakımından en iyi masa tenisi oyunlarından birisi, oyunu hem telefonunuza karşı hem de online olarak oynayabiliyorsunuz.

Oyunu ilk açtığınızda sizden bir kullanıcı adı belirlemenizi istiyor. İster kendiniz kayıt olabilir isterseniz de Facebook aracılığıyla oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyuna girişin ardından sizi eğitim için bir alana götürüyor, burada vuruş tekniklerini öğreniyor aynı zamanda nasıl daha etkili servis kullanabileceğinizi görüyorsunuz. Bu eğitimi tamamladıktan sonra artık lobilerdeki masalara gidip hemen online olarak oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Lobilerde Bir Oyuna Katılmak

Müsait olan masalara oynama isteği göndererek hemen maça başlayabiliyorsunuz. Maç başlamadan önce kullanıcının istatistiklerini de görebilirsiniz. Eğer kazanma yüzdesi %70’in üzerindeyse deneyim kazanana dek başka masalara göz atabilirsiniz.

Raketinizi Geliştirerek Daha İyi Maçlar Çıkarabilirsiniz

Oyunun devamlılığının sağlanması için raket geliştirme özelliği eklenmiş. İster maç kazanarak altın toplayıp raketinizi geliştirebilir, isterseniz de ard arda kazanılan maçlar sayesinde raketinizi hemen yenileyebilirsiniz. Her raketin kendine göre ekstra bir özelliği bulunmakta, örneğin kırmızı raketlerle daha iyi topa falso verilirken, siyah raketler ile çok daha hızlı bir şekilde vurabiliyorsunuz.

Oyuna Facebook ile giriş yaptığınızda kendi arkadaşlarınızla da masa tenisi oynayabiliyorsunuz, ayrıca internet bağlantısı olmayan bir yerde arkadaşınızla oynamak istediğinizde Virtual Table Tennis size bluetooth üzerinden oynama imkanı da tanıyor. Oyunu akıcı bir şekilde oynamak için WiFi ile oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Tagged ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.